Karta Revolut – niezastąpiony przyjaciel w podróży

mar 9, 2020 | Porady | 0 komentarzy

Czym jest Revolut? 

To przede wszystkim karta, która ułatwia podróżowanie.

Odkąd ten start-up pojawił się na rynku, rewolucjonizuje i zagraża bankom, które naliczają nam opłaty za to jeśli środki z naszego konta wydajemy za granicą czy je tam chcemy przesłać.

Z Kartą Revolut nie masz żadnych ukrytych opłat. Kursy są bardzo korzystne a wymiany walut dokonujemy w kilka sekund. W tym momencie z usług Revolut korzysta już 10 milionów zadowolonych użytkowników.

Obsługa Karty Revolut odbywa się poprzez prostą i intuicyjną aplikację na naszym smartfonie. Pod Kartę można podpiąć 150 walut. Czy jesteś w Czechach, czy w Chorwacji, czy w Wielkiej Brytanii, czy na Węgrzech czy też w Niemczech, Włoszech, Rumuni czy Tajlandi… wszędzie tam możesz płacić w walucie danego kraju.

Kartę Revolut możemy zasilić w prosty sposób, przelewając środki ze swojego konta bankowego na konto Revolut czy tez podpinając swoją kartę kredytową lub przy pomocy Apple Pay.

Korzystanie z Revoluta jest darmowe, jednak jak to w biznesie bywa są też limity, których można uniknąć wykupując konto Premium. W naszym wypadku limity na poziomie 200€ miesięcznie przy wypłacie z bankomatu czy też bezprowizyjna wymiana walut do kwoty 6000€ i bezproblemowe płacenie kartą w zupełności wystarcza, aby korzystać z Revoluta bezpłatnie.

Na koniec cenna porada… wymieniając środki w weekend możesz liczyć się z prowizją 0,5% za przewalutowanie, stąd też lepiej wykorzystać pięć dni roboczych, jakie daje nam tydzień ????

Jeśli chcesz zamówić darmową kartę dla siebie i cieszyć się z jej wszystkich korzyści kliknij w kartę poniżej i wypełnij formularz zamówienia.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *